- Főoldal
- Könyvek, Filmek, Ajándékozás
- Könyvek
- Bécsi vér - Monarchia Krimik (Liebermann-sorozat)

Termék információ
Bécs, 1902. A császárváros csillogó felszíne alatt kirobbanással fenyegető feszültség izzik.
Önjelölt világmegváltók és titkos társaságok szervezkednek, erősödik az idegengyűlölet és az antiszemitizmus, a bűnügyi rendőrség pedig megoldhatatlannak tűnő feladat előtt áll: minél gyorsabban kézre keríteni a városban pusztító sorozatgyilkost, aki egyre kegyetlenebb módszerekkel végez látszólag véletlenszerűen kiválasztott áldozataival.
Oskar Reinhardt felügyelőnek meggyőződése, hogy beteg elméjű emberrel állnak szemben, ezért a modern kriminalisztika híveként szakértőt von be a nyomozásba: barátját, Max Liebermannt, a fiatal pszichiátert, a híres-hírhedt Freud doktor tanítványát, aki már korábban is segítségére volt egy gyilkossági ügy felderítésében.
Az éles eszéről és rendhagyó módszereiről ismert Liebermann az egyetlen, aki képes lehet megérteni a zavart elme működését, és elvezetni a nyomozókat a gyilkoshoz... A Londonban élő Frank Tallis ismert klinikai pszichológus, egyetemi oktató, számos szakkönyv és tanulmány elismert szerzője, aki tudományos munkássága mellett kikapcsolódásként kezdett történelmi krimiket írni.
Bűnügyi regényeiben a kor kiváló ismerete mellett a modern pszichiátria és kriminológia megszületésének történetébe is beavatja olvasóit. Könyvei közül magyar nyelven elsőként a Liebermann-sorozat jelenik meg, amelynek második kötetét tartja kezében az olvasó. A sorozat első kötete "Gyilkos illúziók" címmel 2018-ban jelent meg a Magistra Kiadónál.
Termék tulajdonságok
- Szerző:
- Kiadó:
- Oldalszám:
- Kiadás éve:
- Állapot:
- Gyártói Cikkszám:
- Tömeg: