- Főoldal
- Könyvek, Filmek, Ajándékozás
- Könyvek
- Jókai Mór - A kőszívű ember fiai - Nógrádi Gergely tollából
-10% kedvezmény

Termék információ
Jókai Mór, a nemzet mesemondója mélyen hitt a forradalomban. Részt vett a 12 pont megfogalmazásában, és 1848. március 15-én este ott volt a Nemzeti Színház ünnepi előadásán. Más aligha írhatta volna hát meg a hazaszeretet legnagyobb magyar regényét, A kőszívű ember fiait.
A Manó Könyvek Klassz!-sorozatában Nógrádi Gergely az eredeti cselekményt követve, ám rövidebb formában meséli újra a klasszikus irodalom gyöngyszemeit, azzal a céllal, hogy a remekművek a mai fiatalok számára is érthető és szerethető olvasmányok legyenek.
Ugyanakkor a kiadó nemcsak a nagy nemzeti legendák megismertetéséért, de az értékes írói örökség megóvásáért is síkra száll: a sorozat köteteit számos, az eredeti regényekből kiemelt szövegrészlet gazdagítja.
Termék tulajdonságok
- szerző:
- cím:
- alcím:
- kiadó:
- kiadási év:
- állapot:
- oldalszám:
- kötés:
- ISBN:
Jókai Mór
A kőszívű ember fiai
Nógrádi Gergely tollából
Manó Könyvek
2020
ÚJ
232
puha kötés
9786155385681