- Főoldal
- Könyvek, Filmek, Ajándékozás
- Könyvek
- Dr Svami Purna - Spirituális ÁBÉCÉ - Út a megvilágosodáshoz

Termék információ
Éljük a hétköznapjainkat, és úgy érezzük, valami hiányzik. Úgy érezzük, hogy nem teljes az életünk, de nem tudjuk megmondani, mi az, ami boldoggá, elégedetté tenne bennünket. Keresünk, és egyszer csak találunk egy morzsát, melyre a szívünk örömmel reagál. Ráébredünk, hogy a lelkünk éhezett, mi pedig vágyunk a tudásra, az önmegismerésre, a felfedezésre. Elindulunk az úton, mely minden lépéssel boldoggá, elégedetté tesz bennünket.
Dr. Svami Purna egy himalájai mester, aki elkísér bennünket. Praktikus támogatást nyújt a spirituális úton, segít abban, hogy meghalljuk a saját benső vezetőnk hangját. Ez a könyv az embert helyezi középpontjába, az emberi létben rejlő számtalan lehetőséget, amelyet felderítve harmóniába kerülünk önmagunkkal és a világgal.
Az indiai emberek számára az egyik legnagyobb öröm és élvezet az, ha megfürödhetnek és elmerülhetnek a Gangeszban. Ehhez hasonlóan a tudásban való elmerülés is felemelő élvezettel, örömmel jár. Induljunk el a lelki úton, és találjuk meg a kiegyensúlyozott, boldog, elégedett életet!
Termék tulajdonságok
- szerző:
- cím:
- alcím:
- kiadó:
- kiadási év:
- állapot:
- oldalszám:
- kötés:
- ISBN: